BLOG

Obrazek wyróżniający Filmy Fermy „Mokry Dwór”
B

22 września 2018 Filmy Fermy „Mokry Dwór”

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów na You Tube:

Będziemy regularnie dodawać krótkie filmy obrazujące każdy etap hodowli ślimaków.

 

 

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:

Witam, ponieważ poważnie zastanawiam się nad hodowlą na 10ton i mam zamiar podjąć współpracę z Waszą fermą… W związku z tym mam pytanie czy po podpisaniu umowy z Wami jest obowiązkowe kupno wyposażenia pomieszczenia reprodukcyjnego, mam na myśli sterownik, kuwety itp. A przede wszystkim paszy? Oraz czy jest też obowiązkiem sprzedaży wyhodowanych ślimaków do Was? Tak jak ma to miejsce w innych firmach

(25 września 2018)

Karol

  W ramach współpracy dajemy Panu możliwość zakupienia zarówno wyposażenia, jak i paszy dla ślimaków, ale nie nakładamy żadnych obowiązków na Pana. Nie musi Pan kupować od nas wyposażenia ani paszy. Nie możemy Pana również zobowiązać do sprzedania naszej fermie wyhodowanych ślimaków, gdyż nie jest to umowa kontraktacji.
  Ma Pan pełną swobodę, natomiast my zobowiązujemy się do skupu wyhodowanych przez Pana ślimaków po ustalonej cenie.

  (25 września 2018)

  admin

Witam Państwa interesuje sie od jakiegoś czasu hodowlą ślimaków w związku z tym chciałbym prosić o kilka podpowiedzi Na poczatek chciałem spytać jaka ilość paszy w sumie jest potrzebna na odchowanie 1 T ślimaków począwszy od początku do samego końca howu..

(17 grudnia 2018)

Krzysztof

  W hodowli ślimaków zużywamy paszę w proporcji 1:1, co oznacza, że na wyhodowanie 1 tony ślimaków potrzebujemy 1 tony paszy.

  (20 grudnia 2018)

  admin


Dodaj komentarz