BLOG

Obrazek wyróżniający Hodowla Ślimaków w czasach pandemii
P

17 września 2020 Hodowla Ślimaków w czasach pandemii

Hodowla Ślimaków stabilnym biznesem nawet w czasach pandemii

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy, także przedsiębiorcy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Niestety wiele sklepów bądź lokali usługowych zostało zamkniętych, wprowadzono konieczność przestrzegania nowych zasad bezpieczeństwa.
Czy da się prowadzić biznes w tym trudnym okresie? Oczywiście, że tak! Hodowla Ślimaków w czasach pandemii jest bardzo dochodowym oraz stabilnym zajęciem. Ponadto jest to bardzo ciekawy pomysł na prowadzenie Firmy. Zapotrzebowanie na ślimaki konsumpcyjne rośnie z roku na rok. Możliwości zbytu są ogromne, ponieważ śluz ślimaka cieszy się dużym zainteresowaniem w przemyśle kosmetycznym oraz farmaceutycznym.

Co sprawia, że Hodowla Ślimaków to stabilny Biznes nawet podczas Covid-19?

Hodowla ślimaków jest pewnym biznesem, ponieważ traktowana jest jako produkcja żywności, a co za tym idzie, żadne obostrzenia nie zakazują prowadzenia tego typu działalności. Zakładając biznes hodowlany, pracujesz w ramach własnego gospodarstwa, więc możesz prowadzić biznes nawet w okresie kwarantanny. W okresie pandemii nie musisz się martwić również o eksport ślimaków, ponieważ mimo zamkniętych granic, żywność można wozić bez przeszkód. Jeśli straciłeś swoje źródło utrzymania bądź wróciłeś
z emigracji i szukasz pomysłu na biznes to trafiłeś idealnie.

Rozpocznij
Hodowlę Ślimaków

Czego potrzebujesz, aby zacząć działać?

Wystarczy pole oraz budynek. Z resztą Ci pomożemy! W ramach współpracy otrzymasz od nas pełną wiedzę dotyczącą założenia hodowli, którą zdobędziesz podczas indywidualnych szkoleń. W ramach części teoretycznej zostaną omówione wszystkie etapy hodowlane, natomiast w części praktycznej doświadcza się przenoszenia kokonów
do inkubacji oraz karmienia ich. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, zapotrzebowanie
na ślimaki jest ogromne, a my gwarantujemy Ci skup wyhodowanych ślimaków w stałej cenie. Zapewniamy dostępność sprzętu hodowlanego, a także oferujemy wsparcie
i konsultacje podczas organizacji infrastruktury, która jest niezbędna w fermie ślimaków. Służymy pomocą oraz pozostajemy w stałym kontakcie z hodowcami na każdym etapie współpracy.

Ślimaki nie chorują ani nie przenoszą chorób – są odporne na pandemię!

Dodatkowym atutem jest to, iż ślimaki nie chorują ani nie przenoszą chorób.
Ich hodowla nie wymaga żadnych dodatkowych kwalifikacji. Jest to przyjemna, bezstresowa praca, która niesie za sobą wiele pozytywnych efektów. Ten biznes jest doskonałą alternatywą dla osób, które chciałyby rozpocząć spokojny tryb życia, a także oczekują kontaktu z naturą  i pragną uciec od codziennego stresu.

Czy Hodowla Ślimaków jest dla Ciebie?

Jeśli ucierpiałeś z powodu ograniczenia działalności z powodu pandemii i szukasz dodatkowego źródła dochodu, to hodowla ślimaków będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Warto zabezpieczyć się na przyszłość, gdyby sytuacja z pandemią
się powtórzyła. Jeśli interesujesz się założeniem własnej hodowli ślimaków – odezwij się do nas. Zapewniamy, że nasza współpraca będzie przebiegała na bardzo dobrym poziome.

Możesz uzyskać dotację na Hodowlę Ślimaków! Poprzedni projekt już się zakończył (więcej informacji tutaj), jednak możemy Ci pomóc w przygotowaniu do nowego naboru!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły dotacji na Hodowlę Ślimaków:

+48 608 322 113

Źródło: http://www.medycynawet.edu.pl/images/stories/pdf/pdf2017/122017/201712819825.pdf

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:


Dodaj komentarz