BLOG

Obrazek wyróżniający Hodowla Ślimaków to “Złoty Interes”!
H

16 grudnia 2022 Hodowla Ślimaków to “Złoty Interes”!

Miło nam poinformować, że możesz obejrzeć nas w 6 odcinku serialu dokumentalnego pt. “Złoty Interes”. Był to nasz debiut w Zoom TV. Była masa stresu, jednak wszystko po to, aby pokazać, że Hodowla Ślimaków to perspektywiczny biznes.

Każda działalność wymaga od nas zaangażowania, odpowiednich przygotowań i znajomości procesów. W tym odcinku krok po kroku pokazujemy skąd wziął się pomysł na Biznes. Następnie pokazujemy dokładny przepis na udaną Hodowlę Ślimaków i na czym robimy biznes – oprócz samej sprzedaży Ślimaków!

Fragment programu „Złoty Interes” dostępny na ZoomTV

Tak telemegazyn.pl streścił cały odcinek:

“Pomysł małżeństwa – Ewy i Dariusza Sulejów na ,,Złoty interes”? Biznes śliski, ale dochodowy, czyli ślimaki! Swoje przedsiębiorstwo rozwinęli wcale nie w ślimaczym tempie. Początkowo hodowla dawała 3 tony gotowego produktu rocznie, a dzisiaj to już 30 ton ślimaków! Nasi potentaci ślimakowego biznesu prowadzą skup mięczaków i organizują szkolenia dla nowych hodowców. Na specjalne zamówienie produkują wykwintny kawior ze ślimaka, a także zaopatrują producentów kosmetyków w śluz ślimaka. Dzięki takiej wszechstronności biznesu Ewa i Dariusz spłacili kredyty, wybudowali rezydencję i podróżują po świecie razem z trójką swoich synów. W programie będziemy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda największa w Polsce hodowla ślimaków. Pod okiem Ewy i Dariusza poznamy także przepis na to, jak krok po kroku rozpocząć własną produkcję tych mięczaków. Wybierzemy się do restauracji, gdzie ślimaki z hodowli Państwa Sulejów zostaną przyrządzone w niebanalny sposób oraz do salonu piękności, gdzie nasza bohaterka podda się zabiegowi z wykorzystaniem śluzu ślimaka.”

Telemagazyn.pl

Link do całego odcinka znajdziecie tutaj:

Jeśli jesteś zainteresowany własną Hodowlą – to skonsultuj się z nami podczas bezpłatnej rozmowy:

+48 608 322 113

Pozdrawiamy

E&D Sulej

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:

Dzień dobry. O hodowli ślimaka myślę od 16 lat. Jakoś nie wyszło. Moja droga ze ślimakami się rozeszła. Teraz mam więcej czasu i wciąż o tym myślę.
Wasz artykuł ożywił moje zainteresowania w tym kierunku.
Proszę o informację gdzie ewentualnie mógłbym się podszkolić i nawiązać współpracę.
Pozdrawiam

KOSZALIN

(1 marca 2023)

JERZY


Dodaj komentarz