BLOG

Obrazek wyróżniający Sprzedaż ślimaków 2018
B

29 listopada 2018 Sprzedaż ślimaków 2018

sprzedaz 2018

Sprzedaż ślimaków z Fermy „Mokry Dwór” nabiera mocnego tempa. Mamy końcówkę listopada i za kilka dni wejdziemy w okres przedświąteczny. A jak zapewne wszyscy jesteśmy świadomi, okres przed Bożym Narodzeniem sprzyja zwiększonej sprzedaży wszelkich dóbr. I tak jest również w kwestii produktów spożywczych, do których zaliczamy hodowane przez nas ślimaki. W pierwszej połowie grudnia zapotrzebowanie na ślimaki jest ogromne, żeby sprostać zamówieniom, musimy organizować wysyłki niemalże codziennie.

Cieszymy się z tak dużego zapotrzebowania, któreslimaki na sprzedaz w połączeniu z wysoką i stabilną ceną za ślimaka sprawia, że hodowla ślimaków jest wysoce rentownym zajęciem. Z uwagi jednak na ograniczone możliwości własne, zachęcamy wszystkich hodowców do współpracy. Wszystkich Państwa, którzy nie sprzedali jeszcze swoich zbiorów, zapraszamy ze ślimakami na naszą Fermę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny skupu. Sprzedaż ślimaków 2018 zakończy się w lutym 2019 roku.

 

 

 

 

 

 

Przyjmujemy ślimaki w każdej postaci: mogą być posortowane i niesortowane.

 

2018 muller

 

 

Skupimy każdą ilość ślimaków i w każdej klasie.

ceny skupu

 

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:

mam pytanie do Panstwa ; Czy mozecie mi odpisac na maila jakie macie ceny za 1kg slimaka za pierwsza i druga klasa oraz polamane czyli gorszego sortu?
ps. slimaki mam posortowane na pierwsza i druga klase jednak popakowane mam w worki po ponad 5kg

(1 stycznia 2019)

Maciej

  Cena za klasę I wynosi 12 zł, a za klasę II wynosi 6 zł. Połamanych ślimaków zazwyczaj nie skupuje się. Chyba, że ma Pan na myśli wyszczerbione. Proszę przesłać zdjęcia na maila.

  (2 stycznia 2019)

  admin

Jaka jest u Państwa aktualna cena I kl. mullera?

(1 stycznia 2019)

danuta

  Cena za I klasę to 12 zł.

  (2 stycznia 2019)

  admin


Dodaj komentarz