BLOG

Obrazek wyróżniający Sprzedaż ślimaków w okresie pandemii
H

16 października 2020 Sprzedaż ślimaków w okresie pandemii

Jak wygląda sprzedaż ślimaków w okresie pandemii?

Okres pandemii zarówno w kraju jak i na całym świecie budzi ogromne obawy dla wielu firm. Dla wielu branż jest to bardzo trudny i niepewny czas, gdyż w związku z wprowadzanymi obostrzeniami popyt na niektóre usługi maleje, a to wpływa niekorzystnie na sytuację finansową.

Branża hodowli ślimaków jest jedną z tych “szczęśliwych” branż, której w związku z obecną sytuacją nie dotyka żaden kryzys o czym pisaliśmy we wpisie Hodowla Ślimaków w czasach pandemii.

Prowadzimy nieprzerwaną sprzedaż

Sprzedaż ślimaków w okresie pandemii trwa nieprzerwanie. Regularnie, bez żadnych przestojów z naszej hodowli wyjeżdża pełen skład ślimaków. Są one posortowane, zahibernowane i transportowane we właściwych warunkach chłodniczych.

Ponad 30 ton ślimaków z własnej hodowli

Nasza hodowla wyprodukowała w tym roku już ponad 30 ton ślimaków – a mimo to, cały czas jest to kropla w morzu potrzeb. Zapotrzebowanie na ślimaki znajduje się niezmiennie na wysokim poziomie, dlatego nie musimy się martwić o przyszłość naszego biznesu.

Sprzedajemy kilkaset ton ślimaków rocznie

Oprócz ślimaków z własnej produkcji, zajmujemy się także sprzedażą ślimaków produkowanych przez współpracujących z nami hodowców. W sumie rocznie sprzedajemy kilkaset ton ślimaków konsumpcyjnych do różnych części świata.

Wszystkim naszym Hodowcom gwarantujemy zbyt na wyhodowane Ślimaki!

Gorący sezon

Aktualnie znajdujemy się w trakcie sezonu sprzedażowego, który rozpoczyna się we wrześniu i będzie trwać aż do kwietnia przyszłego roku – czyli dokładnie tak długo, jak długo będą dostępne w Polsce ślimaki.

Zapotrzebowanie na ślimaki jest tak ogromne, że często zamówienia przekraczają możliwości produkcyjne Polskich hodowców.

W związku z tą sytuacją umożliwiamy innym hodowcom wspólną sprzedaż i nieustannie jesteśmy otwarci na nowe kontakty. Podjęcie z nami współpracy niesie za sobą korzyści dla każdej ze stron. Dla hodowcy jest to 100% gwarancja zbytu, a dla nas możliwość utrzymania klientów.

Przyjmujemy gatunki Helix Aspersa Muller oraz Helix Aspersa Maxima w formie gotowej na sprzedaż, jak również niesortowane.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu +48 608 322 113

Zobacz również:

Sprzedaż ślimaków 2017

Sprzedaż Ślimaków 2018

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:


Dodaj komentarz