BLOG

Obrazek wyróżniający Sterownik do hodowli ślimaków
H

5 grudnia 2015 Sterownik do hodowli ślimaków

Serdecznie polecamy wszystkim hodowcom sterownik zarządzający wszystkimi parametrami niezbędnymi do efektywnej reprodukcji ślimaków. Tych z Was, którzy stosują już go w swoich hodowlach, prosimy o wypowiedzi na temat jego przydatności, a wszystkich pozostałych hodowców, zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, jakie sterownik ten nam daje.

W naszej hodowli przetestowaliśmy kilka dostępnych na rynku urządzeń i z całym przekonaniem stwierdzamy, że najlepszym jest profesjonalny

STEROWNIK KLIMATU DO HODOWLI ŚLIMAKÓW

Jest to produkt polski, stworzony wyłącznie na potrzeby hodowli ślimaków i stwierdzamy, że jako jedyny, dostępny na naszym rynku, jest bardzo dokładny i niezawodny.

Sterownik posiada cztery kanały, do których podłączamy oświetlenie, źródło grzania, nawilżacz oraz wentylację.

Dzięki temu urządzeniu, w całym okresie reprodukcji ustawiamy godziny dnia i nocy, w których sterownik z największą dokładnością utrzymuje zadaną temperaturę i wilgotność oraz zapewnia odpowiednią wentylację.

Sterownik posiada hermetyczną obudowę i bezprzewodowy czujnik, który dokonuje pomiaru wilgotności i temperatury. Zasięg czujnika to 40 m (w budynkach) do 80 m (w otwartej przestrzeni).

czujnik

Myślę, że ogromną zaletą sterownika jest też łatwość obsługi. Ekran jest duży i czytelny, natomiast samo ustawianie parametrów jest bardzo intuicyjne. Dodatkowo sterownik posiada zegar systemowy z podtrzymaniem pracy na wypadek braku prąd i sygnalizator dźwiękowy.

A teraz najważniejsza informacja – obecna, ulepszona wersja sterownika, posiada wbudowany „Power Bank”, dzięki któremu otrzymujemy powiadomienia SMS, alarmy i pomiary na telefon komórkowy.

Komunikację ze sterownikiem zapewnia wbudowana karta SIM (użytkownik dostaje numer tej karty wraz ze sterownikiem) oraz przystawka do komputera.

Drodzy hodowcy, jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem sterownika, to niewątpliwie model przedstawiony powyżej będzie najlepszym wyborem, który zagwarantuje Wam utrzymanie odpowiednich parametrów w całym okresie reprodukcji.

Koszt sterownika to 1.300 zł lub 1.500 zł (z przystawką do komputera).

Sterownik jest dostępny za naszym pośrednictwem – wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

+48 608 324 333

info@hodowla-slimakow.pl

 

 

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:

Dzień dobry,
chciałem zapytać jaka obecnie jest cena sterownika, tego z przystawką do komputera?
P
Radek

(15 października 2018)

Radek

    Cena nie uległa zmianie. Sterownik z przystawką do komputera kosztuje 1.500 zł.

    (16 października 2018)

    admin


Dodaj komentarz