BLOG

Obrazek wyróżniający Stoły reprodukcyjne – proste, drewniane i tanie
B

3 marca 2012 Stoły reprodukcyjne – proste, drewniane i tanie

Nasze stoły reprodukcyjne są wykonane ręcznie z desek. Dół stołu obciągnięty jest gęstą siatką plastikową (małe oczka), w górnej części od środka dookoła założony jest elektryczny pastuch. Na górze poukładane są panele na pokarm, a między nimi kubki lęgowe.

Stoły myjemy spryskując letnią wodą. Przy okazji ślimaki są też umyte z nieczystości. Wszystkie odchody i resztki jedzenia przelatują przez siatkę i zostają na posadzce. Posadzkę zmywamy wodą pod ciśnieniem.

Tak najprościej i najłatwiej utrzymać czystość w pomieszczeniu reprodukcyjnym.

 

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:

Dzień dobry. Jakie funkcje musi spełniać stół? czy nie może go zastąpić duże terrarium z odpływem?

(16 grudnia 2017)

Ola

  Terrarium nie będzie się nadawać do hodowli ślimaków. Nawet, jeśli w terrarium będzie odpływ, to nie zapewni Pani ślimakom odpowiedniej wentylacji.

  (18 grudnia 2017)

  admin

Dzień dobry. Temat hodowli slimakow przewija mi się już po głowie dosyć długo. Z tąd mam pytanie typu czy każdy może założyć taka hodowle. Kupić, ile zarobić… To pytania już jak masz taką hodowle. Ja osobiście chciałbym to zrobić ale nie rezygnować z etatu.

(17 lipca 2018)

Tomasz

  Każdy może założyć hodowlę ślimaków. Nie ma żadnych ograniczeń prawnych ani pozwoleń czy licencji. Trzeba tylko odpowiednio przygotować całą niezbędną infrastrukturę.

  (18 lipca 2018)

  admin

jaki jest koszt stołu reprodukcyjnego,jakie ma wymiary i czy można je kupić u Państwa. Pozdrawiam.

(15 grudnia 2021)

xmen

  Witam
  Mamy kilka stołów reprodukcyjnych na sprzedaż. Proszę tylko rozważyć, czy nie taniej będzie samemu zbudować nowe z uwagi na spore koszty transportu. Stoły są znacznych rozmiarów, więc musiałby Pan zorganizować transport ciężarowy.

  (17 grudnia 2021)

  admin


Dodaj komentarz