Cooperação

INDYWIDUALNE SZKOLENIA

Wszystkie osoby zainteresowane założeniem własnej hodowli ślimaków zapraszamy na szkolenie. W ramach części teoretycznej omawiamy wszystkie etapy hodowlane, począwszy od wybudzania ślimaków, poprzez reprodukcję, inkubację, tucz, a kończąc na przygotowaniu ślimaków do transportu i sprzedaży. Część praktyczna szkolenia pozwala zdobyć pierwsze doświadczenia w przenoszeniu kokonów do inkubacji, karmieniu ślimaków i zbiorach.

STAŁY KONTAKT I POMOC NA KAŻDYM ETAPIE HODOWLI

Przez cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji. W każdym momencie, można odwiedzić naszą Fermę, aby lepiej przygotować się do kolejnego etapu hodowlanego. Ponadto, mogą Państwo do nas dzwonić o każdej porze, gdyż wiemy jak ważne jest przekazanie szybkiej informacji i udzielenie pomocy w sytuacji awaryjnej.

MOŻLIWOŚĆ WSPÓLNEJ SPRZEDAŻY ŚLIMAKA

Wszystkim naszym hodowcom umożliwiamy wspólną sprzedaż wyhodowanych ślimaków. Dzięki szerokiej współpracy z odbiorcami zagranicznymi, możemy zagwarantować Państwu stały odbiór ślimaków z Państwa hodowli. Prosimy o coroczne deklarowanie planowanych wielkości sprzedażowych, z podziałem na klasy.

Obecnych hodowców zapraszamy do współpracy na wielu płaszczyznach

Pragniemy dzielić się z Państwem własnymi spostrzeżeniami, oferować pomoc w rozwiązywaniu napotkanych problemów i przekazywać najświeższe informacje dotyczące rynku ślimaka. Wszystkich Państwa zachęcamy do aktywnego udziału na naszym blogu, gdzie regularnie zamieszczamy informacje na temat aktualnego etapu hodowli. Ponadto, osobom borykającym się ze sprzedażą własnych produkcji, oferujemy możliwość sprzedaży wspólnej.

Sterownik

Polecamy wszystkim hodowcom zaawansowane i nowoczesne urządzenie zapewniające kontrolę nad odpowiednimi warunkami w procesie hodowli ślimaków. Oferowany sterownik posiada cztery kanały umożliwiające sterowanie temperaturą, wilgotnością, wentylacją i cyklem dobowym. Sterownik ma hermetyczną obudowę i bezprzewodowy czujnik, który dokonuje pomiaru wilgotności i temperatury. Dodatkowo sterownik posiada zegar systemowy z podtrzymaniem pracy na wypadek braku prąd i sygnalizator dźwiękowy. Obsługa sterownika jest prosta i intuicyjna.

Pasza

W naszej ofercie polecamy wszystkim hodowcom pełnowartościowe mieszanki paszowe dla ślimaków na każdym etapie hodowlanym:

  1. Pasza dla ślimaków w okresie reprodukcji, która dzięki odpowiedniej ilości białka i energii zapewnia utrzymanie reprodukcji na wysokim poziomie
  2. Pasza dla osesków, skład której gwarantuje szybki i równomierny wzrost ślimaków
  3. Pasza dla ślimaków w okresie tuczu, której skład o zwiększonej zawartości łatwo przyswajalnych komponentów roślinnych i witaminowo-mineralnych umożliwia ślimakom wykształcenie twardej skorupy