BLOG

Obrazek wyróżniający Nabór Wniosków na Hodowlę Ślimaka – Luty 2021 r.
H

15 lutego 2021 Nabór Wniosków na Hodowlę Ślimaka – Luty 2021 r.

Nabór wniosków na dotacje jeszcze w lutym!

Jeśli zastanawiasz nad rozpoczęciem lub rozwojem działalności związanej z hodowlą ślimaków, ale masz obawy co do finansów to mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Już 28 lutego rusza nabór wniosków o dotacje dla rolników, w tym hodowców ślimaków!

Wnioski przyjmowane będą we właściwym dla zamieszkania wnioskodawcy oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

O dotacje może ubiegać się każdy, kto:

 • posiada co najmniej 1 ha gruntów rolnych bądź nieruchomość przeznaczoną do prowadzenia produkcji w zakresie działów specjalnych produkcji rolnej, znajdujące się na terenie Polski,
 • posiada obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej,
 • w dniu składania wniosku ma ukończone 18 lat,
 • przedstawi biznesplan dotyczący planowanej działalności,
 • nie korzystał wcześniej z pomocy finansowej udzielanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Korzystając z tego, że do rozpoczęcia naboru jest jeszcze sporo czasu warto odpowiednio się przygotować i skompletować niezbędne dokumenty.

Wszystkim chętnym na rozpoczęcie hodowli ślimaków oferujemy wsparcie w przygotowaniu profesjonalnego biznesplanu i wymaganej dokumentacji. 

Służymy także pomocą w razie wszelkich wątpliwości czy problemów.

Po więcej informacji na temat hodowli ślimaków, dotacji i kwestii organizacyjnych zgłoś się do nas!

Czekamy na Twój kontakt:

608 324 333

info@hodowla-slimakow.pl

Jak założyć własną Hodowlę Ślimaka?

Komentarze:

Co to właściwie jest ta hodowla bo chciał bym się dowiedzieć więcej prowadzę 3h gospodarstwo w górach bardzo rozdrobnione i szukam alternatywy Pozdrawiam

(16 stycznia 2022)

Jestem zainteresowany

  Witam
  Hodujemy ślimaki jadalne. Hodowla nastawiona jest głównie na cele konsumpcyjne. Hodowlę można prowadzić w każdej części Polski, również w górach. Potrzebny jest tylko prosty budynek gospodarczy i kawałek otwartego pola z dostępem do wody i prądu. Przy współpracy z naszą Fermą, dostaje Pan pełne wsparcie, od szkolenia i pomocy w uruchomieniu hodowli, po skup wyhodowanych ślimaków. Jeśli ma Pan ochotę na wprowadzenie różnorodności w swoim gospodarstwie, to zapraszam do kontaktu pod numerem 608 322 113.

  (20 stycznia 2022)

  admin


Dodaj komentarz